ikona ikona bramy garażowe, przemysłowe, uchylne, rolowane, szybkobieżne, napędy, okna PCV, aluminiowe, drewniane...
Tu jesteś ikona strona główna ikona oferta

Bramy uchylne

Systemy automatycznych bram uchylnych
Z ruchem wahadłowym - z dobrą jakością i niską ceną

Sezamie otwórz się! Komfort za jednym naciśnięciem przycisku!
Czy myślisz o ulepszeniu swojego garażu i nadaniu jeździe jeszcze większego komfortu? Jest to bardziej prawdopodobne niż może się wydawać, ponieważ brama uchylna, która była testowana ponad milion razy, jest dostępna nie tylko w dużej liczbie modeli ale także w doskonałej cenie. Nieważne, czy wybierzesz bramę wykonaną ze stali czy drewna: Z produktami naszej firmy dostajesz gwarancję otrzymania niezbędnej wygody za niezwykle niską cenę. Montaż bram jeszcze nigdy nie był tak prosty zarówno dla budowania jak i renowacji, jak bram garażowcyh Novoferm w rozmiarze wybranym przez klienta. Dzięki temu, że są one całkowicie zmontowane już w fabryce i wymierzone dokładnie pasują do gotowego garażu. Dlatego też- powiedzmy sobie szczerze- nadszedł czas na Twój wybór!

Przetestowana i gwarantowana - Jakość produktów firmy Novoferm

Novoferm, jako jeden z czołowych liderów na rynku drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów, zawsze zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz najwyższe standardy jakości. Podczas produkcji stosujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologii, dbając o to, aby były one przyjazne dla środowiska naturalnego, zgodnie z DIN ISO 9001czy DIN EN 13241-1. Oczywiście gwarantujemy także jakość produktów: od 10 lat bramy uchylne produkowane ze stali, natomiast od 5 lat bramy uchylne drewniane, z odpowiednią- wzorcową- obsługą są dostarczane przez naszych dystrybutorów.


Zalety bram uchylnych Novoferm

Cicha praca bramy
Pomimo tego, że wykonane ze stali, bramy uchylne Novoferm są absolutnie ciche podczas pracy. lekkobieżne rolki jezdne z tworzywa sztucznego, w stabilnej ościeżnicy blokowej gwarantują gładki ruch i prawie bezgłośne otwieranie i zamykanie bramy.


Otwieranie i zamykanie

Specjalnie zaprojektowana dźwignia pozwala łatwo otwierać i zamykać bramę garażową- zaróno ręcznie jak i jeszcze łatwiej za pomocą napędu elektrycznego.


Maksimum niezawodność eksploatacyjna
Potrójne sprężyny naciągowe zapewniają maksimum niezawodności eksploatacyjnej z jednoczesnym zapewnieniem na odpowiednim poziomie wygody. Nawet jeżeli sprężyna jest bliska pęknięciu, nie stanie się tak, ponieważ jest mocno skręcona przy samej górze. Co więcej, wszystkie wspomniane sprężyny będą przytrzymywały bramę garażową bezpiecznie w miejscu.

Dodatkowe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe
Niezależny od podłogi zestaw ryglujący jest absolutnym zabezpieczeniem przed niepożądaną manipulacją, ponieważ nie można go otworzyć narzędziami od zewnątrz.

PPHU AGPOL:

Firma AGPOL istnieje na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się głównie produkcja bram segmentowych (garażowych, przemysłowych). Posiadamy w ofercie również: bramy
uchylne, rolowane, szybkobieżne, rampy przeładunkowe, kurtyny, napędy, okna PCV, okna aluminiowe, okna drewniane...

KONTAKT Z NAMI

telefon kontaktowy:
61 415 42 72

wyślij do nas fax:
61 415 42 77

napisz do nas e-mail:
biuro@agpol.info.pl
LOGO PPHU AGPOL Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań