ikona ikona bramy garażowe, przemysłowe, uchylne, rolowane, szybkobieżne, napędy, okna PCV, aluminiowe, drewniane...
Tu jesteś ikona strona główna ikona oferta

Bramy przesuwne przeciwpożarowe

Bramy przesuwne przeciwpożarowe
Bramy przesuwne przeciwpożarowe Novoferm mogą byc montowane zarówno do nadproża jak i do stropu.Wyróżniają się przede wszystkim nadzwyczajną prostotą obsługi, znakomitymi właściwościami bieżnymi jak I nienagannym wyglądem zewnętrznym uzyskanym poprzez stosowanie budowy panelowej o połączeniu śrubowym jak i bezśrubowym.

Nowość techniczna firmy Novoferm Riexinger: zakrywające bramę klapy wlotowe, wylotowe I sufitowe. Klapy stosuje się w przypadku obudowy bramy po jej montażu. Po otwarciu bramy klapy te zamykają samoczynnie szczelinę miedzy ścianą i obudową bramy obustronnie jak i w części sufitowej- brama staje się niewidoczna dla oka użytkownika. Dodatkowo, klapy zaprojektowane są jako panele składane, są przez to łatwe do przetransportowania i montażu, nawet dla bram o większych gabarytach wymiarowych.

Otwieranie bramy przy uzyciu siły to już przeszłość. Teraz wystarczy jeden przycisk.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest funkcja przesuwania, wystarczy delikatny ruch aby przesunąć bramę przeciwpożarową do odpowiedniej pozycji.

Bramy przesuwne przeciwpożarowe ze stali

Feuerschutz-Schiebetor T30 SKE 1 einflügelig
Feuerschutz-Schiebetor T30 SKE 2 zweiflügelig
Feuerschutz-Schiebetor T90 SKE 1 einflügelig
Feuerschutz-Schiebetor T90 SKE 2 zweiflügelig


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore Różnorodne warianty wyposażenia (dopuszczone przez Instytuty Budowlane) umożliwiają dopasowanie bram przeciwpożarowych jedno- i dwuskrzydłowych do najbardziej specyficznych wymagań budowlanych. Dzięki zastosowaniu elektr. urządzenia ustalającego jest możliwe pozostawienie bramy w pozycji otwartej, zamknięcie następuje w razie pożaru.


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore Zarówno panele bram jak i skrzydła drzwi wślizgowych mogą być wyposażone w przeszklenie ognioochronne typu EI 30 lub EI 60. W programie produktów firmy Novoferm Riexinger występuje także brama przeciwpożarowa o pokryciu skrzydła ze stali stopowej.


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore Dla pomieszczeń, w których znajdują się produkty łatwopalne oraz wybuchowe polecamy bramy o niewielkich wymiarach, wyposażone w drzwi wślizgowe lub przeszklenie ognioochronne.


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore Bramy przesuwne przeciwpożarowe można wspaniale kombinować z szybkobieżnymi bramami z PCV jak i z kurtynami taśmowymi PCV. Rozwiązanie to zapewnia funkcję przeciwpożarową przy jednoczesnej możliwości przemieszczania się bez strat energii cieplnej.


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore W szczególnych przypadkach (np. przekroczenie dopuszczalnych wymiarów) brama znajduje się poza zasięgiem dopuszczenia, posiada jednak funkcję przeciwpożarową bramy odpowiadającej wymaganiom aprobaty. Bramy są wykonane w konstrukcji panelowej, która ułatwia transport i zapewnia łatwy i nieskomplikowany montaż.


Feuer- Rauchschutz-Schiebetore
Feuer- Rauchschutz-Schiebetore
Feuer- Rauchschutz-Schiebetore

PPHU AGPOL:

Firma AGPOL istnieje na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się głównie produkcja bram segmentowych (garażowych, przemysłowych). Posiadamy w ofercie również: bramy
uchylne, rolowane, szybkobieżne, rampy przeładunkowe, kurtyny, napędy, okna PCV, okna aluminiowe, okna drewniane...

KONTAKT Z NAMI

telefon kontaktowy:
61 415 42 72

wyślij do nas fax:
61 415 42 77

napisz do nas e-mail:
biuro@agpol.info.pl
LOGO PPHU AGPOL Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań